top of page
  • Working Day Massage

Kādu masāžu izvēlēties: manuālo vai aparātā vai labsajūtas masāžu?


Kad apmeklēt masieri?

Kā galvenos iemeslus masiera apmeklējumam es minētu šādus: sāpes ķermenī (pēc treniņiem, muskuļu iekaisums, diskomforts muguras lejasdaļā, kaklā, starp lāpstiņām, hroniskas vai nogurdinošas sāpes ķermenī), vēlme zaudēt svaru un vēlme atpūsties.


Kādi jautājumi ir svarīgi apspriest ar masieri pirms ārstēšanas?

Pirms ārstēšanas klientam jāizsaka savas bažas un vēlmes. Pamatojoties uz to, speciālists izvēlas nepieciešamās metodes, procedūras un kursus. Piemēram, sieviete mērķtiecīgi ierodas lai zaudētu svaru, bet izrādās, ka viņai ir problēmas ar vairogdziedzeri. Šādā gadījumā speciālists ieteiks alternatīvu, kuru mērķis ir zaudēt svaru. Hormonālā nelīdzsvarotība mums ir milzīga problēma.


Par populārākajām procedūrām!

Populārākā procedūra ir muguras ārstnieciskā masāža. Svarīgi identificēt problēmu un "pārstaigāt" visu ķermeni, t. i., veikt labsajūtas masāžu, koncentrējoties uz konkrētu problēmu. Otrajā vietā pēc popularitātes es ierindotu estētiskās procedūras: pret celulīta masāžas. Sievietes var apgalvot, ka viņām ir celulīts, taču visbiežāk tās ir tauku nogulsnes, un tikai 10 % sieviešu ir celulīts. Tas ir saistīts ar sliktu asinsriti un vielmaiņu.


Kāda veida masāža tiek uzskatīta par efektīvāku – aparāta vai manuālā?

Ja jūs veicat vienu un to pašu ārstēšanu vienam pacientu skaitam, rezultāti joprojām būs atšķirīgi. Šobrīd ir daudz iespēju: manuālā masāža, aparāta procedūras un kosmetoloģija. Daži cilvēki dod priekšroku mezoterapijai ar lipolītiskiem līdzekļiem, citi dod priekšroku masāžai. Viss ir ļoti individuāli. Papildus masāžām un procedūrām cilvēkam jāievēro režīms, pareizi jāēd un jāveic fiziskas aktivitātes. Paturiet prātā, ka daudz kas, tostarp ārstēšanas efektivitāte, ir atkarīgs no jūsu režīma.


11 views0 comments
bottom of page